Привет друг!
Поздравляем
Закирова Таня
Закирова Таня
Закирова Таня
Закирова Таня

Ласкаво просимо! - разом ми можемо все!
Добро пожаловать! - вместе мы можем всё!
МЫ В ФЕЙСБУК

Флешмоб #особливийтестдрайв- индивидуальный подбор ТСР

Модераторы: Semisvetik, Администратор

Флешмоб #особливийтестдрайв- индивидуальный подбор ТСР

Непрочитанное сообщение Irina_Solo » 09 дек 2016, 20:10

Активные мамы в сети FaceBook предложили флешмоб #особливийтестдрайв
Давайте напомним чиновникам о себе, присоединяйтесь!

Viktoria Panasyuk

У мене знову "розболілася голова". Після того, як дізналася новини Мінсоцполітики і компанії.

Тільки но, в понеділок вийшов сюжет програми Гроші на 1+1 про те, що 10 місяців не підписують граничні ціни. Пройшло три дні, вчора підписали. АЛЕ. Чергове "але". Видавати устаткування виробники будуть аж до кінця року!!!скільки встигнуть згідно списку в базі фонду. А далі, знову потрібно отримувати погодження і потрапити в базу виробників на наступний рік. А це знову час, знову діти будуть чекати: велосипеди, візки, устаткування...

Дальше, ще гірше. Мінсоцполітики вирішило що систему потрібно міняти, потрібно розвивати індивідуальний підхід. І ніби вирішили, поділити людей з інвалідністю на групи по потребам. Ну Ок, але ж як?! Тепер, якщо дитина малорухлива, то мобільність у вигляді велосипеду їй не потрібна, бо вона ж сама не вміє пересуватися! А ніхто їм не казав, що є велосипеди де дитина комфортно закріплюється і може опановувати навики самостійного пересування?! НАВЧАТИСЯ!

Ба, більше. Якщо раніше Ви могли вибрати візок зі всіх представлених в переліку, то тепер Ви будете обмежені тільки своєю групою. То що, мій Єгор ніколи не зможе навчитися працювати з активним візочком, бо просто не буде мати до нього доступу?! То щось подібне, до того як навчити дитину ходити на горщик, не даючи їй того горщика, тримаючи лише в памперсах.

Отакі маємо перспективи. Зараз роблять реформу, я так розумію. Збирають наради: міністерство, фонд, виробники (а де самі СПОЖИВАЧІ, де представники людей з інвалідністю, де батьки?!), думають як зекономити, що скоротити, думають про індивідуальний підхід, але вибачте, - не з тої сторони думають.

Навіть виробники впадають в ступор, коли їм кажуть: "А для кого то кріплення для ніг? Для яких нозологій? Для ДЦП які не ходять? А як вони їздити будуть, як вони не ходять?" Це нормально?! Це нормально, коли граничні ціни затверджуються по мінімальній вартості продукту одного з трьох виробників і інші мають думати як знизити свою собівартість не втрачаючи якості? Чи взагалі потрібно нашим дітям обладнання низькоякісне, але ж безкоштовне? (для нас звісно, але ж за все платить держава)

Ці і інші питання, я впевнена, турбують всіх батьків. І якщо не порушувати їх зараз, то через деякий час отримаємо відповідь: "Ми провели для Вас реформу. Чим Ви знову незадоволені?! Ми все робимо."

Та робите, але не так як треба. Може досвіду, може розуму, може логіки не вистачає, може не ті люди вирішують, а може не так вирішують, може систему змінювати треба... Я не можу того знати точно, але я бачу результат який мене не влаштовує. І я бачу, що можна краще. Що для того потрібно робити?

Перше, консолідувати зусилля. Створити комітети, робочі групи і ввести до їхніх складів прямих споживачів того обладнання чи послуг.

Друге, працювати не на конфронтації, а на позитиві. Робити спільну справу, а не "перетягувати ковдру".

Третє, ну раз вже зміни йдуть давайте зразу нормально робити. Я вже писала свою думку про індивідуальний підхід раніше, тому просто скажу: не робіть для нас без нас, бо з того нічого доброго ніколи не виходило.

І на останок, думаю щоб почули думку людей з інвалідністю потрібно її висловлювати. Давайте зробимо флеш-моб по устаткуванню яке в Вас, чи в Ваших дітей з інвалідністю є в користуванні і про те яке би устаткування Ви ще хотіли би мати. Пишіть про те, що Вас влаштовує і що не подобається, про те що Ви мрієте отримати, або спробувати, наводьте приклади, викладайте фото, спирайтеся на власний досвід. Додавайте до Вашого посту хештег
#особливийтестдрайв
Паралельно будемо наповнювати групу з аналогічною назвою. Від нашої активності залежить чи почують нас, чи будуть рахуватися і дослухатися до нашої думки. Дякую.
https://www.facebook.com/viktoria.panas ... 0835113646
ИзображениеПобедитель конкурса "Влюбленный кулинар 2016"
Irina_Solo
Модератор
Модератор

Реальное имя: Ирина
Имя ребенка: Ванечка

Re: Флешмоб #особливийтестдрайв- индивидуальный подбор ТСР

Непрочитанное сообщение АННЕТА » 09 дек 2016, 22:41

Отличный флешмоб!
Инструкция по форуму viewforum.php?f=48
АННЕТА
Администратор
Администратор

Реальное имя: Анна
Имя ребенка: Игорек

Непрочитанное сообщение Semisvetik » 17 дек 2016, 03:06

Покладу сюди, щоб потів опрацювати. Раджу почитати, бо правільні речі пише мама хлопця
Про візки, про велосипеди, про устаткування для дітей з інвалідністю
ИзображениеЗа развитие форума
Semisvetik
Модератор
Модератор

Реальное имя: Светлана

Непрочитанное сообщение Semisvetik » 17 дек 2016, 10:44

Ну ось мені відповіли звідки відомо про зміни в системі видачі ТЗР
"Це з приватної бесіди з виробниками устаткування, які присутні на останніх засіданнях по граничних цінам в Мінсоцполітики. Розробляються проектні зміни. Не знаю чи будуть в нас питати, що нам потрібно. Поки що не питали. Отож, на мою думку, варто прийти зі своїми пропозиціями, доки нас не поставили перед фактом і не ухвалили черговий закон. Дружні юристи вже працюють над цим питанням."
ИзображениеЗа развитие форума
Semisvetik
Модератор
Модератор

Реальное имя: Светлана

Непрочитанное сообщение АННЕТА » 17 дек 2016, 13:51

Свет, а куда идти и кому?
Инструкция по форуму viewforum.php?f=48
АННЕТА
Администратор
Администратор

Реальное имя: Анна
Имя ребенка: Игорек

Вернуться в Социальные вопросы (льготы, пособия, процедуры оформления)