Привет друг!

Ласкаво просимо! - разом ми можемо все!
Добро пожаловать! - вместе мы можем всё!
МЫ В ФЕЙСБУК

Коллективное обращение к чиновникам (2014)

Оформление, права, пособие, льготы

Модератор: Администратор

Коллективное обращение к чиновникам (2014)

Непрочитанное сообщение Semisvetik » 06 апр 2014, 19:48

Пункт о денежной компенсации за техсредства
При потребі технічних та інших засобів реабілітації дитині-іваліду, батьки, усиновителі, опікуни, піклувальники такої дитини повині мати змогу вибору, чи отримати їх з Переліку технічних та інших засобів реабілітації, затвердженого Кабінетом Міністрів України, або отримати вартість таких виробів та послуг,
шляхом надання компенсації батькам, усиновителям, опікунам, піклувальникам,які здійснюють фактичний нагляд за дитиною-інвалідом, з наступним наданням звіта про забезпечення відповідної потреби дитини-інваліда, до органів виконавчої влади, що реалізують державну політику у сферах соціального захисту населення, охорони здоров’я, відповідно до їх повноважень, у встановленому законодавством порядку

ВИПРАВЛЕНО
Последний раз редактировалось Semisvetik 07 апр 2014, 10:55, всего редактировалось 2 раз(а).
ИзображениеЗа развитие форума
Semisvetik
Модератор
Модератор

Реальное имя: Светлана

Re: Коллективное обращение к чиновникам (2014)

Непрочитанное сообщение NatSh » 06 апр 2014, 19:57

Semisvetik писал(а):Пункт о денежной компенсации за техсредства
При потребі технічних та інших засобів реабілітації дитині-іваліду, батьки, усиновителі, опікуни, піклувальники такої дитини повині мати змогу вибору, чи отримати їх з Переліку технічних та інших засобів реабілітації, затвердженого Кабінетом Міністрів України, або отримати вартость таких виробів та послуг
шляхом безготівкового перерахування коштів на соціальну банківську карту батька, усиновителя, опікуна, піклувальника,який здійснює фактичний нагляд за дитиною-інвалідом, з наступним наданням звіта про забезпечення відповідної потреби дитини-інваліда, до органів виконавчої влади, що реалізують державну політику у сферах соціального захисту населення, охорони здоров’я, відповідно до їх повноважень, у встановленому законодавством порядку

Нормально, тільки там де перевід на банківську карту можна просто "компенсація"
Група в Контакті мого сина https://vk.com/club91204528
NatSh
Завсегдатай
Завсегдатай

Реальное имя: Наталя

Непрочитанное сообщение NatSh » 06 апр 2014, 19:59

Я про те, щоб платили надбавку на догляд незалежно від факту працевлаштування мами, давайте писати,що все ж таки прийняли закон, там і обгрунтування потреби є в пояснювальній записці, так легше буде

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webp ... 1095&skl=8
NatSh
Завсегдатай
Завсегдатай

Непрочитанное сообщение Semisvetik » 07 апр 2014, 02:29

п. 0 Початок
Ми, батьки дітей-інвалідів звертаємось до Вас з метою встановлення справедливої, працездатної системи соцального захисту найбільш вразливої версти населення. Це наши діти, та ми. При наявній системі ми не рідко стикаємось з недосконалостью законодавства, або просто з не виконанням вимог законодавства. Далі пропонуємо ряд пропозицій, яки просимо розглянути та зробити все можливе, аби поліпшити якість життя дітей-інвалідів, та їх сімей.
Semisvetik
Модератор
Модератор

Непрочитанное сообщение Semisvetik » 07 апр 2014, 03:19

п.1 Далі вимоги
1. Вважаємо, що розрахунок розміру державної соціальної допомоги на дитину-інваліда повинен базуватися на прожитковому мінімумі демографічних груп: дітей віком до 6 років; дітей віком від 6 до 18 років, тому, що перш за все це - діти (!). До тогож державами-учасниками Генеральної Асамблеї ООН визнається, що неповноцінна в розумовому або фізичному відношенні дитина має вести повноцінне (!!!) життя в умовах, які забезпечують її гідність, сприяють почуттю, впевненості в собі і полегшують активну участь у житті суспільства. Тому, визначення допромоги у вигляді якогось проценту від відповідного прожиткового мінімуму, роблять ціх дітей повноцінними лиш на якийсь процент.
Semisvetik
Модератор
Модератор

Непрочитанное сообщение Semisvetik » 07 апр 2014, 03:50

п.2. Вимоги
2. Для встановлення справедливого соціального захисту осіб, які доглядають за дітьми-інвалідами просимо затвердити проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціального захисту осіб, які доглядають за дітьми-інвалідами та інвалідами І групи, зареєстрований за № 1095 від 14.12.2012 р. , поданий народним депутатом України Сушкевичем В.М. Цей проект розглядався Верховною радою, але досі не затвердженний. Нагадаємо, що Законопроектом пропонується внести зміни до законів України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам», «Про соціальні послуги», «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», передбачивши, що:
1) одному з батьків, усиновителів, опікуну, піклувальнику, надбавка на догляд за дитиною-інвалідом підгрупи А призначається незалежно від факту роботи, навчання, служби;
2) розмір компенсаційної виплати одному з батьків, усиновителів, опікуну, піклувальнику за надання соціальних послуг з догляду за дитиною-інвалідом підгрупи А, а також одному з батьків, подружжю інваліда І групи підгрупи А, які надають їм соціальні послуги з догляду, не може бути нижчим (на місяць) прожиткового мінімуму для працездатної особи, встановленого на день виплати.
Мова йде про батьків, піклувальників, які доглядають за дітьми-інвалідами з найбільж тяжкими фізічними, психічними, розумовими розладами, які не відновлюються, та унеможливлюють розвиток навичок самообслуговування.

ВМПРАВЛЕННО ЧАСТКОВО
Последний раз редактировалось Semisvetik 07 апр 2014, 11:00, всего редактировалось 1 раз.
Semisvetik
Модератор
Модератор

Непрочитанное сообщение NatSh » 07 апр 2014, 08:20

Semisvetik писал(а):п.2. Вимоги
2. Для встановлення справедливого соціального захисту осіб, які доглядають за дітьми-інвалідами та інвалідами І групи просимо затвердити проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціального захисту осіб, які доглядають за дітьми-інвалідами та інвалідами І групи, зареєстрований за № 1095 від 14.12.2012 р. , поданий народним депутатом України Сушкевичем В.М. Цей проект розглядався Верховною радою, але досі не затвердженний. Нагадаємо, що Законопроектом пропонується внести зміни до законів України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам», «Про соціальні послуги», «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», передбачивши, що:
1) одному з батьків, усиновителів, опікуну, піклувальнику, надбавка на догляд за дитиною-інвалідом підгрупи А призначається незалежно від факту роботи, навчання, служби;
2) розмір компенсаційної виплати одному з батьків, усиновителів, опікуну, піклувальнику за надання соціальних послуг з догляду за дитиною-інвалідом підгрупи А, а також одному з батьків, подружжю інваліда І групи підгрупи А, які надають їм соціальні послуги з догляду, не може бути нижчим (на місяць) прожиткового мінімуму для працездатної особи, встановленого на день виплати.
Мова йде про батьків, піклувальників, які доглядають за дітьми-інвалідами та інвалідами з найбільж тяжкими фізічними, психічними, розумовими розладами, які не відновлюються, та унеможливлюють розвиток навичок самообслуговування.

Підтримую, але якщо ми мами дітей-інвалідів, то може не будемо писати про інвалідів групи І, це ж дорослі ?
NatSh
Завсегдатай
Завсегдатай

Непрочитанное сообщение Llara » 10 апр 2014, 18:09

Semisvetik писал(а):п. 0 Початок
Ми, батьки дітей-інвалідів звертаємось до Вас з метою встановлення справедливої, працездатної системи соцального захисту найбільш вразливої версти населення. Це наши діти, та ми. При наявній системі ми не рідко стикаємось з недосконалостью законодавства, або просто з не виконанням вимог законодавства. Далі пропонуємо ряд пропозицій, яки просимо розглянути та зробити все можливе, аби поліпшити якість життя дітей-інвалідів, та їх сімей.

Подправлю кое-что, ладно? Я привыкла вычитывать текст.

Ми, батьки дітей-інвалідів, звертаємось до Вас з метою встановлення справедливої, працездатної системи соціального захисту найбільш вразливої версти населення. Це наші діти та ми. При наявній системі ми нерідко стикаємось з недосконалістю законодавства, чи з невиконанням належним чином вимог законодавства. Далі пропонуємо ряд пропозицій, яки просимо розглянути та зробити все можливе, аби поліпшити якість життя дітей-інвалідів та їх сімей.

Semisvetik писал(а):п.1 Далі вимоги
1. Вважаємо, що розрахунок розміру державної соціальної допомоги на дитину-інваліда повинен базуватися на прожитковому мінімумі демографічних груп: дітей віком до 6 років; дітей віком від 6 до 18 років, тому, що перш за все це - діти (!). До тогож державами-учасниками Генеральної Асамблеї ООН визнається, що неповноцінна в розумовому або фізичному відношенні дитина має вести повноцінне (!!!) життя в умовах, які забезпечують її гідність, сприяють почуттю, впевненості в собі і полегшують активну участь у житті суспільства. Тому, визначення допромоги у вигляді якогось проценту від відповідного прожиткового мінімуму, роблять ціх дітей повноцінними лиш на якийсь процент.

1. Вважаємо, що розрахунок розміру державної соціальної допомоги на дитину-інваліда повинен базуватися на прожитковому мінімумі демографічних груп: дітей віком до 6 років; дітей віком від 6 до 18 років, тому що перш за все це - діти (!). До того ж, державами-учасниками Генеральної Асамблеї ООН визнається, що неповноцінна в розумовому або фізичному відношенні дитина має вести повноцінне (!!!) життя в умовах, які забезпечують її гідність, сприяють почуттю, впевненості в собі і полегшують активну участь у житті суспільства. Тому, визначення допомоги у вигляді якогось проценту від відповідного прожиткового мінімуму, роблять цих дітей повноцінними лиш на якийсь процент.

Я предлагаю так:

1. Виходячи з положення, визнаного всіма держами-учасниками Генеральної Асамблеї ООН, про необхідність забезпечення неповноцінної в розумовому або фізичному відношенні дитини можливості вести повноцінне (!!!) життя в умовах, які забезпечують її гідність, сприяють почуттю, впевненості в собі і полегшують активну участь у житті суспільства, вважаємо, що розрахунок розміру державної соціальної допомоги на дитину-інваліда повинен базуватися на прожитковому мінімумі демографічних груп: дітей віком до 6 років; дітей віком від 6 до 18 років. Визначення допомоги у вигляді певного проценту від відповідного прожиткового мінімуму, не дозволяє такій дитині реалізувати свої права у повному обсязі, що дорівнює порушенню цих прав.
Llara
Модератор
Модератор

Реальное имя: Наташа
Имя ребенка: Катюша

Непрочитанное сообщение NatSh » 10 апр 2014, 20:32

Наталя, я ось про що подумала, якщо ми запит підготуємо треба від когось писати, адресний щоб був запит, а може краще дівчата, котрі в Києві живуть зібрались і пішли б на прийом відразу в міністерство, там є прийомні дні з цим нашим листом, так буде краще, як ти думаєш?
NatSh
Завсегдатай
Завсегдатай

Непрочитанное сообщение Semisvetik » 10 апр 2014, 22:38

Llara писал(а):
Подправлю кое-что, ладно? Я привыкла вычитывать текст.

Згодна зі всіма правками.
Semisvetik
Модератор
Модератор

Непрочитанное сообщение Semisvetik » 10 апр 2014, 22:40

NatSh писал(а):Наталя, я ось про що подумала, якщо ми запит підготуємо треба від когось писати, адресний щоб був запит, а може краще дівчата, котрі в Києві живуть зібрались і пішли б на прийом відразу в міністерство, там є прийомні дні з цим нашим листом, так буде краще, як ти думаєш?

Так, але цей же лист можно роздрукувати у себе в місті, підписати як мога у білішої чесельності мам, та відправити поштою. І так в усіх містах, тобто з кодного міста.
Semisvetik
Модератор
Модератор

Непрочитанное сообщение Semisvetik » 14 апр 2014, 23:22

Файл в загальному доступі. Зібрані напрацьовані пункти: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... _web#gid=0
Semisvetik
Модератор
Модератор

Непрочитанное сообщение Катерина и Иванка » 22 апр 2014, 20:38

Не завжди можна підписати лист особисто-пропоную у всіхлистах вказувати ПІБ мами та дитини,адресу проживання діагноз та моб телефон-я своїх знайомих підтяну
Катерина и Иванка
Участник
Участник

Реальное имя: Катерина

Непрочитанное сообщение Semisvetik » 22 апр 2014, 22:14

Катерина и Иванка писал(а):Не завжди можна підписати лист особисто-пропоную у всіхлистах вказувати ПІБ мами та дитини,адресу проживання діагноз та моб телефон-я своїх знайомих підтяну

Дивиться з яких міркувань я виходжу. Електроне звернення, це таке звернення, яке може залишитись без відповіді. А паперове звернення, по закону про інформацію, повино бути роглянуто і на нього повині надати відповідь у якись там строки (вже не памьятаю). Так ось, щоб наши вимогі були потужними, вони повини бути загальними та масовими.
Але в електронному вигляді ми також ПОВИННІ оприлюднити свої вимоги та зібрати підписи, і сами в тому форматі, в якому написали Ви.
Справа за малим: нарешті оформити цей лист :o

Будьласка, давайте зберемося та закінчим хочь щось.
Semisvetik
Модератор
Модератор

Непрочитанное сообщение natali18202 » 25 апр 2014, 09:59

Мамочки,кто занимается текстом коллективного письма - если есть у Вас возможность,напишите, плиз, окончательный текст до 3 мая.Я еду в Трускавец и смогу собрать некое количество подписей и подключить знакомых мамочек с Одессы и Киева.
natali18202
Я есть!
Я есть!

Реальное имя: Наташа

Непрочитанное сообщение Semisvetik » 25 апр 2014, 12:52

Два пункта есть с третим (по поводу компенсации за лечение) постараюсь.
И, заранее, оооогромное спасибо!
Semisvetik
Модератор
Модератор

Непрочитанное сообщение NatSh » 02 май 2014, 19:43

Semisvetik писал(а):Два пункта есть с третим (по поводу компенсации за лечение) постараюсь.
И, заранее, оооогромное спасибо!

Света, яка ще допомога потрібна, може законодавча база, може щось пошукати, ти вже скадаєш остаточний варіант?
NatSh
Завсегдатай
Завсегдатай

Непрочитанное сообщение Semisvetik » 03 май 2014, 02:20

В мене роздвоєніє лічносьті :D
Тоб-то я хочу (тоб-то це моє таке бачення а не мій каприз) щоб у листі були пункти стосовно бази, та розміру надбавки, про виплату надбавки працюючим батькам, також щоб в цілому приняли той проект, так як там про стразовую базу теж йде мова (із розмови на ангелах ми бачемо, що це теж важливо)
Про реабілітацію, тоб-то питання по реабілітації я зовсім не можу написати, тому що не занурюва у законодавства, та не маю практичного досвіду щодо непрацездатності...
А от про лікі, памперсі, інші положені речі по ИПР, яб запит склала. Як це працює на сьогодні.

І ще. Ну не красіво напишемо, ну не як юристи, так що, нам не дадут відповідь?
Тому, думаю можно взяти всі ті пункти, що опрелюднили на ангелах і в бой.
Semisvetik
Модератор
Модератор

Непрочитанное сообщение NatSh » 03 май 2014, 09:32

Semisvetik писал(а):В мене роздвоєніє лічносьті :D
Тоб-то я хочу (тоб-то це моє таке бачення а не мій каприз) щоб у листі були пункти стосовно бази, та розміру надбавки, про виплату надбавки працюючим батькам, також щоб в цілому приняли той проект, так як там про стразовую базу теж йде мова (із розмови на ангелах ми бачемо, що це теж важливо)
Про реабілітацію, тоб-то питання по реабілітації я зовсім не можу написати, тому що не занурюва у законодавства, та не маю практичного досвіду щодо непрацездатності...
А от про лікі, памперсі, інші положені речі по ИПР, яб запит склала. Як це працює на сьогодні.

І ще. Ну не красіво напишемо, ну не як юристи, так що, нам не дадут відповідь?
Тому, думаю можно взяти всі ті пункти, що опрелюднили на ангелах і в бой.

Пишемо щоб прийняли закон (у ньому про непрацюючих батьків і про соц. захист), про ліки, памперси, тех. засоби і т.д. пишемо щоб прийняли правки до закону, чи щоб наказами міністерств прийняли порядок видачі чи оплати, Света я в ці питання не влізала, тому що цього мені не потрібно (ну крім ліків впринципі), напиши тут що є в законі, а як би ви хотіли щоб було по пунктах коротко 1. памперси - є..., хочу щоб..., і так по пунктах всіх і я допоможу скласти остаточний лист і все, ти ж краще ці питання всі знаш, я просто не слідкую за всіма обговореннями, ну і на практиці ти краще бачиш як би було краще для ваших діток і для батьків :)
NatSh
Завсегдатай
Завсегдатай

Непрочитанное сообщение Semisvetik » 04 май 2014, 22:45

Ну вот на ангелах уже письмо состряпали :) Все пункты, которые состовляла я - включили. Это радостно. Но то, что я не доработала, меня огорчает. Извините, девчонки - подвела.
Но дело пошло и это :co_ol:
У меня осталось много вопросов, буду писать от себя и выкладывать на форуме.
Если у вас есть ситуации, когда вы пишите или решаете вопрос по обеспечении наших детей каким либо другим образом - пишите.
Semisvetik
Модератор
Модератор

Непрочитанное сообщение АННЕТА » 05 май 2014, 11:04

Semisvetik писал(а):Ну вот на ангелах уже письмо состряпали :) Все пункты, которые состовляла я - включили. Это радостно. Но то, что я не доработала, меня огорчает. Извините, девчонки - подвела.
Но дело пошло и это :co_ol:
У меня осталось много вопросов, буду писать от себя и выкладывать на форуме.
Если у вас есть ситуации, когда вы пишите или решаете вопрос по обеспечении наших детей каким либо другим образом - пишите.

что-то не поняла, кто теперь будет отсылать? я как раз попросила девочку, помочь нам в составлении письма... напиши мне в лс
Инструкция по форуму viewforum.php?f=48
АННЕТА
Администратор
Администратор

Реальное имя: Анна
Имя ребенка: Игорек

Непрочитанное сообщение Semisvetik » 05 май 2014, 13:44

Semisvetik
Модератор
Модератор

Непрочитанное сообщение NatSh » 05 май 2014, 15:11

Я подумала от про що, у наших дорогоцінних депутатів є так звані виїзди в округи і зустрічі з виборцями, я не знаю як до виборів, буде таке, чи ні, але якщо б у всіх регіонах України прийшла хоча б одна мама з цим листом і розповіла все це було б дуже добре!!!!!!!!!!!!! Я так і хотіла зробити, але наш деп. до нас не приїжджає - боїться, якщо ваші сміливіші можете зробити так
NatSh
Завсегдатай
Завсегдатай

Непрочитанное сообщение Fiolla » 16 май 2014, 16:51

А я бы очень хотела, что бы правительство и депутаты знали. Что если бы таких деток отдавали бы в интернаты. То какая нагрузка была бы на государство. А все это делают семьи. Высвобождая государству помещения, персонал, транспорт, оплату питания, реабилитации и кучи всего (ну мы все знаем). А вот наши чиновники, на мой взгляд не знают. Знали бы насколько это тяжело и финансово и физически и морально, то больше было бы поддержки таких семей. Может быть мы им мало об этом сообщаем?! Может стоит их закидать расчетом бюджета таких семей (сколько мы в месяц тратим на памперсы, сколько на массаж, сколько на коляску, на консультацию врачей, на педагогов, психологов и т.д) И так что бы они не смогли нам сказать что массаж и педагог бесплатные. А так как есть на самом деле.

Еще бы хотела, что в нашей стране были как за границей социальные мероприятия, где рассказывали про неврологические диагнозы. Что бы наших деток не прятали по домам, а спокойно можно было бы вывезти на улицу и ты "никому не мешал бы", что бы на маму не смотрели как на виновницу болезни ребенка. А что бы знало общество, что причина болезни таких деток в 90% это наши врачи, которые или не досмотрели беременность или так приняли роды. (ну это я конечно размечталась, но все же).

Периодически вижу бигборды с социальной рекламой. А почему не попросить мин соц политики разместить рекламу на тему "особые детки, тоже наши детки", "такие же как и все", что то что бы мужчине бросить семью с особым ребенком было бы ПОЗОР.

простите что так много написала, сама не люблю длинные посты.
Fiolla
Участник
Участник

Реальное имя: Елена

Непрочитанное сообщение Semisvetik » 16 май 2014, 17:28

Прочту вдумчиво Ваш пост позже. Но с первого взгляда я - "ЗА" За все то, что Вы написали. И если у Вас есть знания как соцсистема по нашим детям работает за границей, пожалуйста напишите. Пусть не в один раз, но очень интересно к чему нам стремится, вернее куда толкать махину государство.... Кто, кроме нас, родителей это будет делать...
Semisvetik
Модератор
Модератор

Непрочитанное сообщение АННЕТА » 16 май 2014, 18:23

Fiolla писал(а):А я бы очень хотела, что бы правительство и депутаты знали. Что если бы таких деток отдавали бы в интернаты. То какая нагрузка была бы на государство. А все это делают семьи. Высвобождая государству помещения, персонал, транспорт, оплату питания, реабилитации и кучи всего (ну мы все знаем). А вот наши чиновники, на мой взгляд не знают. Знали бы насколько это тяжело и финансово и физически и морально, то больше было бы поддержки таких семей. Может быть мы им мало об этом сообщаем?! Может стоит их закидать расчетом бюджета таких семей (сколько мы в месяц тратим на памперсы, сколько на массаж, сколько на коляску, на консультацию врачей, на педагогов, психологов и т.д) И так что бы они не смогли нам сказать что массаж и педагог бесплатные. А так как есть на самом деле.

Еще бы хотела, что в нашей стране были как за границей социальные мероприятия, где рассказывали про неврологические диагнозы. Что бы наших деток не прятали по домам, а спокойно можно было бы вывезти на улицу и ты "никому не мешал бы", что бы на маму не смотрели как на виновницу болезни ребенка. А что бы знало общество, что причина болезни таких деток в 90% это наши врачи, которые или не досмотрели беременность или так приняли роды. (ну это я конечно размечталась, но все же).

Периодически вижу бигборды с социальной рекламой. А почему не попросить мин соц политики разместить рекламу на тему "особые детки, тоже наши детки", "такие же как и все", что то что бы мужчине бросить семью с особым ребенком было бы ПОЗОР.

простите что так много написала, сама не люблю длинные посты.

Соц. реклама это хорошо и плохо, это должно воспитываться в школе, в семье - что таких детей не нужно бояться как чумы... особенно важную роль играют педагоги, которые первые должны объяснить, что их одноклассник(ца), нормальнй человек, просто у него болезнь, все могут заболеть гриппом и последствия бывают по хуже...
не знаю, как на меня смотрят, но вот чтобы все знали, что это врачи виноваты - ХОЧЕТСЯ ОРАТЬ, СДЕЛАТЬ ФУТБОЛКУ С НАДПИСЬЮ, НА ЛБУ НАПИСАТЬ, ВЕЗДЕ!

по поводу неврологических заболеваний, у меня есть один проект в голове, на это надо время, немного денег и договориться с нашими бюрократами (последнее самое им неприятное). Изначально я хочу рассказать всем об этом форуме, сделать его максимально информативным для мам, которые в превые столкнулись или имеют опыт.

У нас вгороде, начали интересоваться такими детками "Армия спасения", делают встречи, играют с ними, конкурсы всякие и дают мамам 2 часа свободного времени, вот туда я собираюсь пойти и тоже рассказать о нашем форуме.

я буду стараться и мои колеги тоже, чтобы сделать все доступно, информативно и помочь донести в массы!
Спасибо за сопереженивание и участие в жизни форума.
Инструкция по форуму viewforum.php?f=48
АННЕТА
Администратор
Администратор

Реальное имя: Анна
Имя ребенка: Игорек

Непрочитанное сообщение Fiolla » 16 май 2014, 21:18

Я знаю на примере Канады. В всемирный день, например, эпилепсии - в каждой школе проводят урок, где учителя рассказываю про эту болезнь, объясняют как помочь и оказать первую неотложную помощь человеку на улице, у которого случился приступ.
И их общество нормально относится к больным детям, людям. Потому что их этому научили.
А у нас.... человек может лежать на дороге и к нему даже никто не подойдет.
И ждать от наших учителей участия не приходится. Им нужны удобные дети, а не личности. Это их нужно в первую очередь учить быть педагогами.
Для меня лицо учителя в нашей стране такое: я присутствовала при разговоре педагога с интерната для особых деток с мамочкой особого ребенка. И педагог рассказывала про своего ученика, что он очень шумный, постоянно ей мешает и она ему говорит: - "Закрый хатку, закрый хатку...."
Не каждый здоровый поймет что она от него хочет, а как ребенок с уо или даже с зпрр может связать между собой хатку с ртом :shock: ????
И это педагог, который должен развивать этих деток, а он наоборот вводит их в еще большее заблуждение. И этот мир им совершенно не понятен, вот они и замыкаются в себе, возникает аутический спектр.
Но осуждать педагога... такая у них зп, так они и работают. Просто обидно, когда мы в частном порядке водим ре к педагогу или психологу и платим им большие деньги в надежде получить квалифицированную помощь - а получаем как в этом примере.
Fiolla
Участник
Участник

Непрочитанное сообщение Semisvetik » 17 май 2014, 01:54

:shock: а когда всемирній день єпилептика?
Semisvetik
Модератор
Модератор

Непрочитанное сообщение Fiolla » 19 май 2014, 11:38

Гугл говорит что 26 марта (фиолетовый день)
Но для нас это точно не праздник :nel-zya:
Fiolla
Участник
Участник

Непрочитанное сообщение Валери » 19 май 2014, 12:16

Ну, этот день же и не называется праздником. Суть этого дня как раз в информировании о недуге и обсуждении проблем

написано с нофелета
соблюдайте - правила форума

НЕВОЗМОЖНО ИДТИ К БОГУ, ПЕРЕШАГНУВ ЧЕРЕЗ ЧЕЛОВЕКА
Валери
Администратор
Администратор

Реальное имя: Валерия
Имя ребенка: Гриша

След.

Вернуться в Юридические вопросы (законодательство, консультация юриста)