Привет друг!

Ласкаво просимо! - разом ми можемо все!
Добро пожаловать! - вместе мы можем всё!
МЫ В ФЕЙСБУК

Лікування ДЦП методом лікаря Бартош / метод доктора Бартош

Модератор: Администратор

Лікування ДЦП методом лікаря Бартош / метод доктора Бартош

Непрочитанное сообщение Llara » 27 апр 2016, 21:15

Лікар Бартош Ірина Петрівна - лікар невропатолог, рефлексотерапевт, автор методу лікування ДЦП.

Метод лікування може бути використаний для відновлення порушених функцій руху і розумових здібностей у хворих дитячим церебральним паралічем (ДЦП).
Раніше був відомий спосіб лікування ДЦП, по якому за рахунок нормалізації тонусу уражених м'язів, ліквідують функціональні блоки в міжхребцевих суглобах і міотендінози в паравертебральних м'язах.

При лікування ДЦП методом доктора Бартош в м'язах і фасціях всього тіла пальпаторно виявляють утворення патологічної вегетативної імпульсації і методом ішемічної компресії впливають на ці утворення.
У результаті запропонованого методу лікування ДЦП здійснюється високоефективне лікування будь-яких дисфункцій вегетативної нервової системи, що у свою чергу створює умови для відновлення порушених функцій руху і розумових здібностей пацієнта.
Новим є використання методу ішемічної компресії для впливу на осередки патологічної вегетативної імпульсації в м'язах і фасціях пацієнта.
Лікування хворого починають після ретельного опитування хворого і вивчення анамнезу захворювання. При обстеженні проводять об'єктивно неврологічне та ортопедичне обстеження. При цьому звертають увагу на об'єм рухів у різних відділах хребта, суглобів, а також на статуру, ходу.
Особлива увага приділяється обмеженню в рухах а також зусиллям які прикладає хворий при виконанні цих рухів. Потім приступають до пальпаторного обстеження м'язів і фасцій з метою виявлення осередків патологічної вегетативної імпульсації (ОПВІ).

Лікування ДЦП методом лікаря Бартош проводять шляхом ішемічної компресії осередків патологічної вегетативної імпульсації. Курс лікування становить 8-12 процедур. Повторний курс лікування, якщо потрібно, проводяться через 2-3 місяці.
Llara
Модератор
Модератор
 
Сообщений: 15815
Зарегистрирован: 21 мар 2014, 21:51
Откуда: Одесса, Украина
Реальное имя: Наташа
Имя ребенка: Катюша

Re: Лікування ДЦП методом лікаря Бартош / метод доктора Барт

Непрочитанное сообщение Llara » 27 апр 2016, 21:16

Про метод лікування лікаря Бартош

Постійний пошук нових підходів у лікуванні людей з незрозумілими для класичної медицини симптомами, при яких виявлялися неефективними традиційні методи лікування, був створений принципово новий метод лікування дисфункцій вегетативної нервової системи, опорно-рухового апарату і захворювань внутрішніх органів. Методика спрямована на усунення причин, що порушують роботу вегетативної нервової системи. Це дає можливість гармонізувати роботу всього організму. Причина, що викликає дисфункції в наявності осередків патологічної вегетативної імпульсації (ОПВІ), розташованих на різних ділянках тіла. Інтенсивне курсове і комплексний вплив на всі осередки патологічної вегетативної імпульсації дає можливість розсіяти патологічну енергію, що міститься в цих осередках.

Багаторічний досвід роботи за цією методикою дозволяє говорити про синдром вегетативної дистонії (СВД) як про самостійну нозологічної форми, для якої знайдені ефективні прийоми розсіювання впливу, що призводять до ліквідації причини захворювання. Методика щадна, що не дає ускладнень і не має протипоказань і вікових обмежень. Є універсальною для лікування найрізноманітніших форм і симптомів вегетативних порушень.

Переваги методу лікаря Бартош

Простота, доступність, висока клінічна ефективність, відсутність протипоказань, вікових обмежень і ускладнень - головні преваги методу. Метод виключає використання різних медикаментів, отже, їх придбання, як хворими, так і державою.

Виявлення осередків патологічної вегетативної імпульсації, пізнання їх ролі та сутності, а також правил (механізму) впливу на них дає універсальний ключ для ефективного, патогенетичного лікування, дисфункцій вегетативної нервової системи у всіх її проявах.

Дисфункція вегетативної нервової системи стає нозологічною формою, а не синдромом.
Llara
Модератор
Модератор
 
Сообщений: 15815
Зарегистрирован: 21 мар 2014, 21:51
Откуда: Одесса, Украина
Реальное имя: Наташа
Имя ребенка: Катюша


Вернуться в Методы лечения и физической реабилитации

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

cron